Przykładowy nagłówek pierwszego stopnia dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

Nasza filozofia jest bardzo prosta, ale stanowi duże wyzwanie: tj. pracować razem, dorastać razem.

Postrzegamy siebie jako partnera dla naszych uczniów i ich rodzin, i uczymy się wspólnie w atmosferze

wzajemnego szacunku i inspiracji. Staramy się nawzajem motywować do osiągania indywidualnych celów

i zbiorowego rozwoju. Cele wychowawcze szkoły są odzwierciedlane w codziennych działaniach

i opierają się na wspólnych wartościach zrozumienia, krytycznego myślenia, kreatywności, tolerancji,

komunikacji, odpowiedzialności i uczciwości.

Postrzegamy również naszą funkcję międzynarodowej szkoły w Polsce

Biegłość w porozumiewaniu się w języku angielskim uczniowie zdobywają poprzez realizowanie rygorystycznego programu akademickiego i języka angielskiego jako drugiego języka (ESL) będącego wsparciem dla uczniów potrzebujących wsparcia w nauce tego języka. Program jest tak zaprojektowany, aby dać rodzinom możliwość wyboru programów nauczania na których opierają się międzynarodowe i polskie dyplomy.

Administracja oraz Nauczyciele pochodzą ze środowisk edukacyjnych z całego świata, reprezentują ponad 10 narodowości. Nauczyciele przekazują pasje do nauki w ramach struktury, która ceni osobistą odpowiedzialność i poczucie własnej wartości. Rodzice regularnie uczestniczą w życiu szkoły poprzez spotkania, jak również lekturę cotygodniowych biuletynów szkolnych.

Przykładowy cytat, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

IAS jest świadoma wyzwań i możliwości, jakie stwarza nowoczesna technologia, zarówno jako narzędzie uczenia, ale i źródło zakłóceń. Wdrożyliśmy platformy edukacyjne, takie jak Edmodo i ManageBac, aby pomóc uczniom zoorganizować ich zajęcia i usprawnić komunikację z nauczycielami. Staramy się również rozwijać świadomość uczniów na temat ich własnych procesów myślowych, dlatego stworzyliśmy szkolny program Mindfulness. W ramach tego programu uczniowie mają możliwość odbycia praktycznych ćwiczeń ułatwiających skupienie i koncentrację.

IAS jest zainteresowana współpracą z pracownikami, uczniami i rodzicami, w celu znalezienia równowagi pomiędzy osiągnięciami i zdobywaniem doświadczenia. Naszym zadaniem jest pomóc uczniom realizować się i wnieść znaczący wkład w rozwój społeczeństwa.

i z zasadami.

International American School of Warsaw [Międzynarodowa Szkoła Amerykańska w Warszawie] w swoim zadaniu osiągnięcia doskonałości w nauczaniu podtrzymuje politykę ciągłego ulepszania poprzez ścisłe programy międzynarodowe, amerykańskie i polskie. Dążąc do osiągnięcia swoich celów IAS zachęca pracowników i uczniów do przekraczania granic zdobywania wiedzy i informacji oraz kładzie silny nacisk na tolerancję i zrozumienie międzykulturowe. Przy zastosowaniu umiejętności krytycznego myślenia uczniowie będą w stanie skutecznie obserwować i stale wzbogacać świat w sposób znaczący, rozważny i z zasadami. Kształcąc i inspirując młodych przywódców jutra wierzymy, że pełne i symetryczne kształcenie nastawione na osiągnięcia ukształtuje wybitnych obywateli naszego społeczeństwa globalnego.

1. Przykładowa lista punktowa w formie atutów
  2. Consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy
  3. Eirmod tempor invidunt ut labore
  4. Et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua
  5. At vero eos et accusam et justo

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctu.

• Przykładowa lista punktowa w formie punktorów
  • Consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy
  • Eirmod tempor invidunt ut labore
  • Et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua
  • At vero eos et accusam et justo

At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet.

Official newspaper of the International American School

The IAS Times is the official student newspaper of the International American School of Warsaw.

See the magazine