I.A.S. jest szkołą akredytowaną przez International Baccalaureate Organisation (IBO), Northwest Accreditation Commission (NWAC). Należą one do grupy prestiżowych instytucji akredytacyjnych w USA.

Nasza szkoła jest jedyną prywatną szkołą z wykładowym językiem angielskim akredytowaną przez polskie Ministerstwo Edukacji Narodowej (MEN). Dzięki tym akredytacjom uczniowie I.A.S. mają możliwość kontynuowania nauki zarówno w polskich jak i w zagranicznych szkołach i uczelniach wyższych w Polsce i na całym świecie. Polscy uczniowie mają możliwość zdawania państwowych egzaminów organizowanych przez Okręgową Komisje Egzaminacyjną na koniec 6-tej klasy szkoły podstawowej i 3-ciej klasy gimnazjum. Dzięki tej możliwości mogą oni kontynuować naukę w państwowych szkołach akredytowanych przez MEN.

Pytania i odpowiedzi dotyczące akredytacji

Official newspaper of the International American School

The IAS Times is the official student newspaper of the International American School of Warsaw.

See the magazine